Metody vkladu a výběru z vašeho Sazkabet účtu

Sazejme
8 března, 2024
176 Zobrazení
Sazkabet vklady a výběry

Láká vás představa snadné výhry? Vzrušuje vás pocit, že si vsadíte na něco, čemu rozumíte, a nakonec opravdu vyhrajete? Jste sportovním fanouškem a znalcem? Adrenalin, dobrodružství a touha po vítězství vám také není úplně cizí? Vyzkoušejte účet u Sazkabet a ponořte se do světa her a zábavy!

Sazkabet není žádnou novinkou na českém trhu

Sazkabet je česká sázková online kancelář, která poskytuje služby zejména v oblasti sázení na různé sportovní události jako jsou například fotbalové či hokejové zápasy, tenisové turnaje, dostihy koní a mnoho dalšího.

V České republice se jedná o jednu z nejoblíbenějších sázkových kanceláří, která má velmi dlouhou a pestrou historii, jelikož svou činnost zahájila Sazka již před více jak 60 lety, konkrétně v roce 1956. První hra dostala stejný název jako celá společnost, Sazka, a v jejích počátcích si lidé tipovali pouze na výsledky sportovních událostí.

O pár let později se začala Sazka objevovat i v televizním vysílání s oblíbeným pořadem číselné loterie Sportka, na který si vsázela řada československých televizních diváků. Postupně přibyly i další hry a hráči si tak mohli vyzkoušet své štěstí například v loterii „Malé televizní sázení“ neboli „Mates“ a ve hře Sázka 5 ze 40.

V průběhu revolučního roku 1989 přišla Sazka s dodnes oblíbenými stíracími losy a v roce 1992 se začala hrát nejoblíbenější hra té doby s názvem Tutovka. Po roce 2000 se začalo hrát už o Jackpot a přibylo mnoho dalších oblíbených her.

Pro příznivce sportovních kurzových sázek byl pak velice přelomový rok 2009, kdy začala Sazka spouštět sázení na internetu, což se stalo pro sázkaře mnohem pohodlnějším řešením. Samotný Sazkabet pak vzniknul v témže roce, a pokud si i dnes chcete zahrát o peníze v bezpečném online prostředí, vsaďte právě na něj. Na samém začátku si však musíte vytvořit účet.

Vytvoření registrace

Abyste mohli vůbec začít sázet a hrát online hry, musíte se nejdříve zaregistrovat. Vytvoření registrace do společnosti Sazkabet je velice jednoduché a rychlé. Pro možnost online sázení je nutné splnit pouze pár jednoduchých kroků. Prvním z nich je vyplnění osobních údajů, k čemuž budete potřebovat platnou e-mailovou adresu. Následně musí být vaše totožnost ověřena, což můžete provést v online účtu prostřednictvím nabízených bank. Stačí se jednoduše přihlásit do vašeho účtu na Sazka.cz, v přehledu zvolit „Ověřit osobní údaje“ a následně vybrat vaši banku. Pokud tento postup vaše banka neumožňuje, můžete svou totožnost ověřit také osobně na libovolném prodejním místě s terminálem Sazky. Tyto způsoby ověření jsou vždy zdarma. Svou identitu můžete samozřejmě ověřit i na Czech pointech či pobočkách České pošty, zde je to však již zpoplatněno.

Metody vkladu do Sazka účtu

Pro hraní online her či sázení budete potřebovat do systému zaregistrovat i svou platební kartu. Karta musí být vedena na vaše jméno a u své banky musíte mít povoleny platby na internetu.  Platby se vám z karty nebudou strhávat samostatně, čímž společnost chrání vás i vaše finance. V záložce „Vklad,“ přímo na stránkách Sazky, zadáte částku, kterou chcete vložit.

Nejnižší možná částka je 10 korun. Pokud jste získali bonusový kód, zadejte ho právě v tomto kroku a peníze se vám automaticky načtou ke vkladu. Následně do systému zadáte údaje o vaší platební kartě a vše potvrdíte kliknutím na tlačítko „Zaplatit a uložit kartu.“ Údaje o kartě jsou u této společnosti v bezpečí a při dalším vkladu již nebudete muset všechny údaje o kartě zadávat znovu.

Vklad můžete provést také bankovním převodem, což však ale může chvilku trvat, záleží na rychlosti vašeho bankovního účtu. Účet však musí být také veden na vaše jméno a minimální vložená částka je opět 10 korun. Zvolit si také můžete vklad prostřednictvím platební metody PayPal, kde je však minimální výše vkladu nutná alespoň v hodnotě 500 Kč.

Zajít si také můžete osobně na pobočku společnosti Sazka a vklad na svůj účet vložit přímo tam. Budete k tomu potřebovat pouze doklad totožnosti a telefonní číslo, které jste uvedli v registraci. Minimální částka pro vklad je 10 Kč, maximální 5 000 Kč na 24 hodin. Tento limit je dán platným zákonem.

Pokud se bojíte, že vás bude lákat vkládat na účet Sazky příliš mnoho peněz, nastavte si denní limity, což znamená, kolik můžete za den celkem prosázet peněz.

Metody výběru

Výběr vaší výhry je pak možné provést pouze po splnění všech registračních požadavků a výhra nejde vybrat na platební kartu. Výhra ze sázení se automaticky připíše na váš účet neprodleně po jejím vyhodnocení. Příliš vysoké výhry pak ještě procházejí, před samotným připsáním na účet, kontrolou.

Následně si můžete zadat požadavek na výběr z herního účtu. Pokud chcete, aby vám peníze přišly na bankovní účet, je platba připsána na váš účet obvykle následující pracovní den, nejdéle však do 48 hodin. Pokud zvolíte výběr v hotovosti, na pobočce vám peníze vyplatí ihned. Na prodejních místech je však limit výběru zákonem stanoven na 5000 Kč na 24 hodin.

K výběru hotovosti na prodejně budete potřebovat SMS kód, který si sami vygenerujete ve vašem internetovém účtu v sekci „Můj účet – Vybrat.“ Na výběr z pobočky či terminálu pak máte po zaslání SMS kódu lhůtu 24 hodin. Pokud v tomto limitu nedojde k výběru, částka vám bude vrácena na herní účet. Myslete také na to, že na prodejním místě je povolený limit 10 výběrů za 7 kalendářních dní.

V případě jakýchkoli otázek ohledně vkladů a výběrů se neváhejte obrátit na online zákaznickou podporu nebo se zastavte v jedné z mnoha kamenných poboček společnosti Sazka, kde vám ochotně pomohou se vším, co budete potřebovat.

Autor Sazejme