Sazkabet registrace a přihlášení

Sazejme
12 března, 2024
87 Zobrazení
Sazkabet prihlaseni

Společnost Sazka byla založena v roce 1956 a začínala s klasickým sázením na sportovní utkání. Takové sázení získalo velkou oblibu a o rok později pak vznikla první loterie s názvem Sportka.

Společnost se postupně rozrůstala a v roce 1996 vstoupila s kurzovými sázkami na český trh. Přechod na online trh nastal v roce 2009 pod názvem Sazka tip. O tři roky později došlo ke zrušení manipulačního poplatku a na podzim téhož roku vznikla pak značka Sazkabet. Sazkabet je online platforma, která se specializuje na kurzové sázky a live sázení.

V současné době patří k největším českým společnostem. Pyšní se například skvělou fotbalovou nabídkou. K mnoho zápasům předních soutěží jsou navíc k dispozici i živé přenosy (live streamy). Samozřejmostí je také Sazkabet mobilní aplikace, která se vývojářům opravdu vydařila.

Registrace u Sazkabet je velice snadná, rychlá a lze ji vyřídit z pohodlí vašeho domova.

Proč se registrovat u Sazkabet

Sazkabet přináší jedinečné výhody, díky kterým si můžete užít své sázení na maximum.

 • registraci zvládne opravdu každý, je velmi snadná, rychlá a zabere jen pár minut vašeho času
 • po úspěšné registraci si můžete vybrat mezi 2  vstupními bonusy
 • dostanete skvělý bonus do startu ve výši 500 Kč
 • čeká na vás také bonus ve výši 9 500 Kč za vklad
 • další výhodou, proč se registrovat právě u Sazka bet, jsou nejvyšší kurzy na trhu
 • tato online platforma nabízí také přes 250 000 LIVE sázek
 • sestavit si můžete hromadně předzápasový + LIVE tiket a využít funkci Cashout
 • zahrát si můžete také Sazka fantasy o skvělé ceny

Všechny tyto výhody získáte po úspěšném dokončení vaší registrace.

Registrace a první přihlášení

Jak již bylo zmíněno, Sazkabet registrace je velmi snadná a lze ji vyřídit z pohodlí vašeho domova během pár minut prostřednictvím počítače, nebo třeba mobilního telefonu.

 • pro registraci je třeba v prohlížeči přejít na web Sazkabetu
 • v pravém rohu klikněte na tlačítko „vytvořit účet“
 • následně vyplňte vaši e-mailovou adresu a zvolte si silné, avšak dobře zapamatovatelné heslo
 • vyplňte registrační formulář
 • zaškrtněte souhlas s obchodními podmínkami
 • poté si otevřete svůj zadaný e-mail a klikněte na potvrzovací odkaz

Po splnění těchto kroků se již můžete na web Sazkabetu přihlásit s údaji, které jste si zvolili při registraci. Zatím však nemůžete využívat všech výhod, jelikož v tuto chvíli jste pouze vlastníkem dočasného konta.

Co znamená dočasný účet?

Dočasný účet u Sazkabet vzniká po registraci a prvním přihlášení. Každý hráč získá své vlastní hráčské konto, ale v této fázi mohou ještě chybět některé údaje. Až poté, co hráč umožní Sazce ověřit své osobní údaje, dočasný účet se změní na účet trvalý.

Tento krok je nutný provést do 30 dnů. Pouze držitelé trvalých hráčských účtů mohou plně využívat většinu Sazka bonusů. S dočasným účtem budete mít přístup i k online casinu a loteriím. Přes internet si tak snadno vsadíte klidně i Sportku.

Dokončení registrace

Dokončení registrace je též velmi snadná a rychlá záležitost. Stačí se přihlásit ke svému Sazkabet účtu a kliknout na políčko „můj účet“ vpravo nahoře. Okamžitě přehledně uvidíte, co všechno je ještě třeba udělat k úspěšnému dokončení vaší registrace. Jedná se většinou o tyto kroky:

 • ověření totožnosti
 • ověření platební metody
 • nastavení herních limitů

Ověření totožnosti (osobních údajů)

Osobní údaje můžete ověřit online, a to prostřednictvím bankovní identity (bank ID). Stačí vlastnit bankovní účet u některé z podporovaných bank (Air Bank, Komerční banka, Česká spořitelna, Equa bank, ČSOB, Moneta Money Bank, Era, nebo Raiffeisen bank) a udělit bance souhlas, aby předala vaše údaje sázkové kanceláři. Podmínkou je, aby byl bankovní účet vedený na stejné jméno jako účet u Sazkabetu.

Ověření platební metody

Dalším nezbytně nutným krokem k úspěšné registraci je ověření platební metody. Stačí provést vklad platební kartou, nebo bankovním převodem. Po úspěšné transakci bude platební metoda ověřena.

Opět je podmínkou, že karta, nebo účet, ze kterého vkládáte peníze, musí být veden na stejné jméno jako herní účet. Minimální výše vkladu je 10 Kč. Sazkabet však doporučuje vklad alespoň 100 Kč (dostanete za to totiž dalších 100 Kč jako bonus)

Ověření herních limitů

Ověření herních limitů je posledním krokem k úspěšnému dokončení registrace. Herní limity jsou velmi důležité, a to zejména pro zodpovědné hraní. Nastavit si můžete počty přihlášení a také dobu, kterou na webu strávíte. Dále si můžete nastavit různé pauzy, maximální výše sázek a podobně. Nastavení herních limitů však není podmínkou a lze tento krok odmítnout. Po odmítnutí toho kroku, budete mít svůj hráčský účet zcela bez omezení.

Bonusy

Bonusy již byly zmíněny, pojďme si je ale trochu blíže představit.

 1. bonus ve výši 500 Kč – tento bonus je rozdělen na dvě části, 100 Kč (při ověření platební metody – vklad musí být minimálně ve výši 100 Kč) a 400 Kč po dokončení úplné registrace
 2. bonus ve výši 9500 Kč – po dokončení registrace dostanete do 48 hodin další bonusovou nabídku, a to 100% bonus ve výši až 9500 Kč, výše přesné hodnoty zálež na tom, jak vysoký provedete vklad na váš herní účet

Pro zisk tohoto zmíněného bonusu je třeba prosázet desetinásobek bonusové částky na sázkách v kurzu 2,00, nebo vyšším. Po každém dosažení desetiny z požadované částky dojde k připsání 10% bonusu na vaše herní konto. Na uzavření sázek máte 35 dní a podmínkou je, že vaše tikety nesmí být stornovány a nezapočítávají se kombinované sázky, nebo sázky dlouhodobého charakteru.

Autor Sazejme