Sazkabet live sázení a přenosy

Sazejme
12 března, 2024
113 Zobrazení
Sazkabet live

Sázková kancelář Sazkabet nabízí i živé sázení. Co všechno má pro fanoušky sportovních sázek k dispozici? A jaké výhody takzvaný live režim vlastně nabízí?

Jak vypadají živé sázky u Sazkabet

Sazkabet je odnoží tradiční Sazky, která se zaměřuje na kurzové sázení. Do online sféry vstoupila v roce 2009. A ve svém portfoliu má i segment živého sázení. Sazkabet přímo avizuje, že disponuje dokonce vůbec nejširší nabídkou live sázek. K nejoblíbenějším sportovním odvětvím v tomto segmentu patří:

 • fotbal
 • hokej
 • tenis
 • basketbal
 • e-sport
 • futsal
 • házená

V současné době nabízí Sazkabet už více než 250 000 live sázek. Vzhledem k obecně silné popularitě tohoto sportu nalezneme nejrozmanitější výběr sázkových příležitostí konkrétně zápasů fotbalových. Poměrně rozmanitá je i nabídka sázek hokejových, kde se ale liší nabídka soutěž od soutěže.

Které sázkové příležitosti sazka nabízí

Výhodou sázkové kanceláře Sazka bet je to, že zaručuje možnost pokročilých sázek a to i u okrajovějších lig. Některé z nich přináší dokonce jako jediný poskytovatel. A tato možnost platí nejen pro předzápasové sázení, ale i live sázky: Jedná se například o:

 • asijské handicapy
 • sázky na góly
 • dvojtipy neboli dvojitá šance
 • sázky na střelce gólů
 • sázky bez remízy

Výhodou live sázení je jednoznačně to, že umožňuje také celou řadu dalších sázkařských příležitostí, na které nelze před zápasem vsadit již z podstaty. Můžete se tak snažit například tipovat, který tým vstřelí další gól a podobně.

Jaké jsou kurzy u Sazkabet

Stejně tak Sazkabet avizuje, že nabízí vůbec nejvyšší kurzy. Je potřeba si uvědomit, že čím vyšší je kurz, tím menší je pravděpodobnost, že daná událost skutečně nastane.

To zvyšuje pro sázkaře riziko. Obecně platí, že rozdíl mezi kurzy od různých pořadatelů sázky je přímo úměrný výši kurzu. Čím vyšší je kurz, tím více se může lišit od kurzu v nabídce jiného pořadatele. Z tohoto pohledu je tak sázení poměrně rizikové a nelze jej doporučit začátečníkům. Navíc právě live sázky dále vzhledem ke svému dynamickému vývoji také kladou důraz na to, aby byl sázkař adekvátně zkušený.

Jaké funkce nabízí sázková kancelář Sazkabet

Sázková kancelář Sazkabet přináší celou řadu zajímavých funkcí. Patří k nim především:

 • Match Tracker
 • Cash Out
 • kombinace sázek

Match Tracker

Match Tracker umožňuje při live sázkách sledovat aktuální dění zápasu v grafické podobě. Především tracker využijete pro živé sázky u fotbalových zápasů, jelikož v něm najdete vše podstatné o dané události. Zahrnuje statistiky, tabulky, sestavy nebo přehled důležitých akcí.

Cash Out

Funkci Cash Out neboli předčasné vyplacení tiketu lze uplatit na live sázky, a to jak na ty předzápasové, tak právě i na ty v live režimu. Podmínkou je mít vyhodnocen už alespoň jeden zápas.

Kombinace sázek

Sazkabet přináší také unikátní možnost kombinace předzápasových a živých sázek na jediném tiketu, a to konkrétně u AKO sázek. Mechanismus sázení je poměrně jednoduchý, stačí na tiket dát preferované prematch a live sázky, zvolit vklad a kliknout na volbu „Vsadit“.

Lze použít v živém sázení bonusy?

I bonusovou nabídku můžete v rámci live sázení využít. Obratem tak například můžete začít sázet se vstupním bonusem navázaným na dokončení registrace. Ten je nabízen v hodnotě až 500 Kč. Dále také máta možnost přijít si až na 9 500 Kč za první vklad na účet. Navíc si smíte v souladu s aktuálními pravidly i bonusovou sázku vsadit jako live sázku.

Sazkabet nabízí i živé sportovní přenosy

K živému sázení patří i možnost sledovat aktuální sportovní přenosy. Denně jich už Sazkabet TV má k dispozici více než 50. Počítat můžete se streamy k těm nejsledovanějším událostem z domova i zahraničí:

 • fotbal: Bundesliga, LaLiga, Serie A, Ligue 1, Copa Libertadores
 • hokej: 1. Švédsko, 1. Finsko, 1. Švýcarsko, Liga mistrů, Spengler Cup
 • tenis: Wimbledon, ATP turnaje, WTA turnaje, Davis Cup, Billie Jean Cup
 • basketbal: Liga mistrů, Mistrovství světa, Mistrovství Evropy
 • házená: Mistrovství světa, Mistrovství Evropy, Liga mistrů
 • volejbal: Mistrovství Evropy, Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Co se týče primárního zaměření, pak lze říci, že nejvíce live streamů přináší tento poskytovatel z tenisových událostí jako je například ATP či WTA. Sazkabet však pokrývá i méně tradiční sportovní disciplíny, jako jsou šipky, kriket nebo stolní tenis. Mírnou nevýhodou je, že na přenosy fotbalové Fortuna ligy má práva konkurence, a proto je tu nenajdete.

Chybí také Premier League, na kterou má v Česku práva Canal+ Sport. Všechny přenosy jsou k dispozici ve špičkové kvalitě, což představuje zcela zásadní výhodu Sazkabet TV. Ovšem pozor, videa není možno spustit v režimu celé obrazovky. Podle vyjádření Sazky toto nastavení vychází jednak z přání sázkařů, kteří se nemusejí pro vsazení přepínat do jiného okna prohlížeče. Navíc tento mód neumožňuje dohoda s dodavatelem přenosů ani jejich obrazová kvalita.

Podmínkou pro sledování přenosů je jakýkoli kladný zůstatek na účtu. To znamená, že streamy nejsou podmíněny vsazením žádné konkrétní sumy.

Lze sázet live sázky také na mobilu?

Živé sázení je samozřejmě dostupné také pro mobilní zařízení. Sazkabet má k dispozici i vlastní mobilní aplikaci. Ta zaručuje širokou nabídku sázek a sportů. Vsázet můžete před začátkem zápasů anebo právě až během nich. Sázky jsou dostupné každou vteřinu a opět slibují výhodné kurzy.

Jak je to s přenosy zápasů? V tomto případě také jednoznačně nejste technicky limitováni a live streamy spustíte na libovolném zařízení včetně mobilního telefonu. K dispozici jsou na jediném místě tisíce zápasů. A tam, kde přímo se sledováním počítat nemůžete, nabízí Sazkabet přehlednou vizualizaci zápasů. Všechny tyto možnosti budete mít k dispozici po registraci a přihlášení do Sazkabet.cz.

Autor Sazejme