Tip týdne (17. – 23.6. 2024) s Betano.cz – 3 nejlepší zápasy, na které si můžete vsadit

Martin Procházka
21 června, 2024
107 Zobrazení

V naší pravidelné rubrice Tip týdne vybíráme tři nejlepší zápasy, na které se vyplatí vsadit, včetně přehledu kurzů sázkové kanceláře Betano. Sledujte doporučení pro tento týden.

1. Tip týdne – EURO 2024 – Belgie – Rumunsko

Tento týden začínáme doporučeními na zápas skupiny E mezi Belgií a Rumunskem. Skupina, ve které je i slovenská reprezentace, se zatím vyvíjí poměrně překvapivě, neboť první dvě příčky obsadily týmy, které by měly spíše bojovat o třetí místo. Největší favorit Belgie si po překvapivé prohře s naším týmem bude chtít určitě spravit chuť a bude to Rumunsko.

Tak snadné to však určitě nebude, protože Rumunsko zaujalo skvělým výkonem a výhrou 3:0 nad Ukrajinou. Belgie je však jiný kalibr a myslíme si, že hráči kolem Kevina De Bruyneho by měli duel zvládnout. Hovoří pro to i kurzy od Doxxbet, které vysoce favorizují jejich vítězství.

Očekáváme velmi ofenzivní zápas, ve kterém budou chtít oba týmy hrát, a proto si myslíme, že padnou více než dvě branky.

Tip na zápas: Belgie vyhraje – Betano kurz 1.47 / Více než 2 góly v zápase – Betano kurz 1.33

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.

Vsaďte si s Betano


2. Tip týdne – EURO 2024 – Skotsko – Maďarsko

Druhým zápasem, který jsme pro vás připravili, bude duel mezi Skotskem a Maďarskem. Nesmírně důležitý zápas pro oba týmy, které budou bojovat o třetí místo a tím i o postup do skupiny play-off. Maďarům se v dosavadních dvou zápasech nedařilo, prohráli s Německem i Švýcarskem a šampionát je pro ně zatím zklamáním.

Skotové zatím prohráli s Němci a remizovali se Švýcarskem. I to může ukazovat, že Skotové budou pravděpodobně většími favority a v lepší formě. Sázkové kanceláře to však nevidí tak jednoznačně, Doxxbet dokonce mírně favorizuje Maďary. My si však myslíme, že Skotové tento zápas zvládnou a zvítězí. Navíc s kurzem nad 2 je to pro vás ideální sázková příležitost.

Očekáváme však také opatrný zápas, a proto si nemyslíme, že padnou více než dva góly.

Tip na zápas: Skotsko vyhraje – kurz Betano 2.65 / V zápase nepadnou více než dva góly – kurz Betano 3.20

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.

Vsaďte si s Betano


3. Tip týdne – EURO 2024 – Švýcarsko – Německo

Posledním tipem týdne bude duel skupiny A mezi domácím Německem a Švýcarskem. Němci zatím vypadají jako nejsilnější tým turnaje a své předchozí zápasy bez problémů vyhráli.

Švýcaři vyhráli proti Maďarsku a trápili se proti Skotsku. I když mají kvalitní tým, na tým kolem Musiala či Gundogana to pravděpodobně stačit nebude, protože z jejich dosavadních výkonů to vypadá, že jsou jedním z největších favoritů na celkový triumf.

S naší předpovědí souhlasí i sázková kancelář Doxxbet, která favorizuje Němce, ale i tak vypsala na sázku mimořádně atraktivní kurz. Počítáme také s tím, že v duelu padne více branek, takže bychom se nebáli zkusit sázku na 3 a více gólů.

Tip na zápas: Německo vyhraje – Betano kurz 1.73 / Více než tři góly v zápase – Betano kurz 2.23

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.

Vsaďte si s Betano


Sázejte s bonusem zdarma v Betano

Noví hráči si mohou zápasy EURO 2024 užít také s atraktivním bonusem zdarma v hodnotě 3000 Kč. Kromě toho má Betano denní propagační akce pro hráče s bonusy zdarma.

Autor Martin Procházka