Tip týdne (13. – 19. května 2024) s Betano.cz – 3 nejlepší zápasy, na které si můžete vsadit

Martin Procházka
17 května, 2024
102 Zobrazení

Nová rubrika Tip týdne pokračuje, což znamená, že jsme pro vás vybrali další tři tipy, na které si můžete vsadit s kurzem od sázkové kanceláře Betano. Zde jsou naše doporučení pro tento týden.

1. Tip týdne – Premier League – Chelsea vs Bournemouth

Kromě toho, že se v posledním kole rozhodne o tom, kdo se stane mistrem anglické Premier League, rozhodne se také o tom, zda a které evropské poháry bude Chelsea hrát v příští sezoně. Blues se doma utkají s Bournemouthem, a pokud prohrají a Tottenham zvítězí, zahrají si příští rok Evropskou ligu.

Pokud by však Chelsea neuspěla, na její pozici by se v případě vítězství dostal Newcastle a Chelsea by na další rok z evropských pohárů vypadla.

Chelsea je pochopitelně favoritem zápasu a bude chtít svou pozici minimálně uhájit, což se jí podle nás podaří. I když jsou Blues favority, sázková kancelář Betano vypsala poměrně atraktivní kurzy, které mohou doplnit váš tiket.

Tip na zápas: Chelsea Londýn vyhraje – kurz u Betano 1.44 / Méně než 4 góly v zápase – kurz u Betano 1.85.

Kurzy jsou aktuální ke dni sepsání analýzy

2. Tip týdne – Primera Division – Real Betis vs Real Sociedad

Druhým tipem týdne pro vás bude také boj o evropské poháry v příštím roce. Střetne se v něm Real Betis, který je aktuálně na 7. místě zaručujícím účast v Konferenční lize. Šestý Real Sociedad má zase jistotu účasti v Evropské lize.

Mezi oběma týmy je však pouze jednobodový rozdíl, a proto teprve přímý střet rozhodne o tom, který tým se zúčastní Konference a který Evropské ligy.

Z hlediska formy v posledních zápasech je na tom lépe Real Betis. Na to, že by Betis mohl postoupit, myslí i sázková kancelář Betano, která ho považuje za mírného favorita. Oba kurzy jsou však extrémně vyrovnané a je jasné, že nás čeká vyrovnaný zápas. Podle našeho názoru by to však Betis mohl zvládnout a díky skvělé formě Williana Josého se posunout v tabulce výše.

Tip na zápas: Real Betis vyhraje – kurz u Betano – 2.72 / Oba týmy vstřelí gól – kurz u Betano 1.91

Kurzy jsou aktuální ke dni psaní analýzy

3. Tip týdne – Ligue 1 – Olympique Lyon – Štrasburk

Slavnému francouzskému Olympique Lyon hrozí, že si v příští sezoně nezahraje zápasy v evropských pohárech. Lyon je sice na sedmém místě, ale na 6. Lens je jen o skóre pozadu. Výhra proti třináctému Štrasburku by je tak mohla posunout o příčku výš a odvrátit případnou katastrofu.

Poměrně jasné vítězství očekává i sázková kancelář Betano, která považuje Lyon za favorita a Štrasburku nedává příliš šancí. Podle našeho názoru Lyon zápas také zvládne a kvalifikuje se do pohárových soutěží.

Tip na zápas: Olympique Lyon vyhraje – kurz u Betano – 1.40 / Padnou více než 3 góly – kurz u Betano 1.63

Kurzy jsou aktuální ke dni napsání analýzy

Využijte vstupní bonus Betano

Kromě atraktivních kurzů nabízí sázková kancelář Betano také skvělý vstupní bonus pro nové hráče. Ten je nyní dokonce zvýhodněn na 3000Kč za registraci. Získané peníze můžete skvěle využít k sázení na zápasy, o kterých jsme psali výše.

Autor Martin Procházka