Tip týdne (24. – 30.6. 2024) se Sazkabet.cz – 3 nejlepší zápasy, na které si můžete vsadit

Martin Procházka
29 června, 2024
91 Zobrazení

V naší pravidelné rubrice Tip týdne vybíráme tři nejlepší zápasy, na které se vyplatí vsadit, včetně přehledu kurzů sázkové kanceláře Betano. Sledujte doporučení pro tento týden.

1. Tip týdne – EURO 2024 – Německo – Dánsko

Play-off zápasy EURO 2024 začnou v sobotu a vrcholem večera bude duel mezi Německem a Dánskem. Hostitelé, kteří jsou považováni za favority celého turnaje, zatím procházejí šampionátem bez větších problémů a málokdo očekává, že by proti nim Dánsko vyhrálo.

Rozhodně však není třeba Skandinávce podceňovat, protože už několikrát ukázali, že dokáží potrápit opravdu každého. Podle našeho názoru to však na Němce stačit nebude a postoupí do další fáze.

Mnohem zajímavější než vítězství Německa je sázka na více než tři góly. Pro ty, kteří chtějí riskovat ještě více, doporučujeme sázku na to, že Jamal Musiala vstřelí gól, protože jeho výkony jsou opravdu fantastické.

Tip na zápas: Německo vyhraje – Sazkabet kurz 1.65 / Více než 3 góly v zápase – Sazkabet kurz 2.86

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.

Vsaďte si se Sazkabet


2. Tip týdne – EURO 2024 – Anglie – Slovensko

Boj Davida s Goliášem. Tak by se dal nazvat zápas mezi Anglií a Slovenskem. Na letošním EURO to však nemusí být až tak pravda, protože fotbalová velmoc se zatím docela trápí a svěřenci Garetha Southgatea rozhodně nepodávají výkony, které by se od nich očekávaly.

Naopak, Slovensko překvapilo nesmírně bojovnou hrou a skvělou mentalitou, kterou mu vštípil Francesco Calzona a která vždy směřuje k vítězství. Slovenští sokolové dokázali vyhrát nad Belgií, potrápit Ukrajinu a také odehrát velmi dobrý zápas s Rumunskem. Jednoduše ukázali, že mají na to, aby porazili kohokoli.

Oba týmy umí střílet góly, takže doporučujeme sázku na to, že v zápase skórují oba. Pro odvážnější doporučujeme sázku na remízu v normální hrací době.

Tip na zápas: Oba týmy dají gól – Sazkabet kurz 2.37 / Remíza – Sazkabet kurz 4.43

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.

Vsaďte si se Sazkabet


3. Tip týdne – EURO 2024 – Španělsko – Gruzie

Fotbalový víkend plný osmifinálových zápasů zakončí duel mezi Španělskem a Gruzií. Zatímco La Furija Roja patří tradičně k velkým favoritům, Gruzie je týmem, který lze považovat za největší překvapení dosavadního průběhu turnaje.

Hráči kolem Kvaratshkeila či Mikautadzeho překvapili ve skupině zejména vítězstvím 2:0 nad favorizovaným Portugalskem. Díky tomu si zajistili postup ze třetího místa a nutno přiznat, že už postup do osmifinále je pro ně obrovským úspěchem.

A u toho už nejspíš zůstanou, protože si opravdu nedovedeme představit, že by dokázali porazit dobře hrající Španěly. Co si ale představit umíme, je to, že Gruzínci mohou vstřelit i gól, a sázka s asijským handicapem -2 pro Španělsko by mohla být atraktivní.

Tip na zápas: Oba týmy dají gól – Sazkabet kurz 2.50 / Handicap -2 pro Španělsko – Sazkabet kurz 2.05

Kurzy jsou aktuální k datu vypracování analýzy.

Vsaďte si se Sazkabet


Sazkabet bonus na sázení

Noví hráči si mohou celý šampionát zpříjemnit získáním atraktivního bonusu bez vkladu, který činí 500 Kč.. Využitím bonusu a sázením na správné zápasy získáte volné peníze, aniž byste museli použít vlastní prostředky.

Autor Martin Procházka