Tip týdne (6. – 12.5. 2024) – 3 nejlepší zápasy, na které si můžete vsadit

Martin Procházka
11 května, 2024
52 Zobrazení

Připravili jsme pro vás novou pravidelnou rubriku Tip týdne. Najdete v ní přehled tří nejlepších zápasů, na které se vyplatí v týdnu vsadit, spolu s krátkou analýzou, proč tomu tak je. Zde je výběr našich tří nejlepších tipů.

1. Tip týdne – Bundesliga – Bochum vs Bayer Leverkusen

Bayeru Leverkusen se tento týden podařilo nemožné – neprohrál 49 zápasů v řadě, čímž vytvořil nový rekord ve fotbalové historii. Svěřenci Xabiho Alonsa jsou specialisté na střílení gólů v prodloužení, a proto jim soupeři nikdy nemohou dát gól.

Nový bundesligový mistr se ve 33. kole utká s Vfl Bochum, která je až na 14. místě. Očekává se, že Leverkusen nastoupí do zápasu v oslabené sestavě, protože některé hráče bude šetřit na finále poháru Evropské ligy. Přesto si myslíme, že Leverkusen zvítězí. Atraktivní sázkou může být sázka na to, že ve druhém poločase padnou více než dva góly, protože Leverkusen ve druhé polovině zápasu vstřelí více branek.

Tip na zápas: Bayer Leverkusen vyhraje – kurz 1.65 / 2 a více gólů ve druhém poločase – kurz 2.00

Kurzy jsou aktuální ke dni psaní analýzy.


2. Tip týdne – Serie A – Atalanta vs AS Řím

Souboj dvou tabulkových sousedů v Serii A bude dalším tipem, který doporučujeme. Atalanta a AS Řím mají po 60 bodech a v tabulce je dělí pouze skóre. Ale zatímco Atalanta je na 5. místě s účastí v Lize mistrů, AS Řím se musí spokojit s 6. místem a Evropskou ligou.

Případně by jim výhra jednoho či druhého týmu mohla pomoci buď předstihnout soupeře a dostat se na místo zaručující Ligu mistrů, nebo potvrdit pozici.

Očekáváme mimořádně vyrovnaný zápas a vůbec bychom se nedivili, kdyby skončil vzájemnou remízou.Zajímavým tipem by mohla být také sázka na to, že oba týmy skórují.

Tip na zápas: Remíza – kurz 3.58 / Oba týmy dají gól – kurz 1.68

Kurzy jsou aktuální ke dni psaní analýzy


3.Tip na zápas – Primera Division – Betis vs Almeria

Betis Sevilla má letos šanci kvalifikovat se do Evropské ligy.K tomu, aby se dostala na 6. místo, kde je Real Sociedad, potřebuje získat 2 body a Sociedad musí klopýtnout.Betis může získat body právě v zápase s poslední Almerií, pro kterou bude velmi těžké vyhnout se sestupu.

Jednoznačně nejhorší tým ligy se trápí, a tak by to pro Betis měla být poměrně snadná výhra. Dobře však víme, že právě tyto typy zápasů bývají nejhorší. Betis se však bude spoléhat na svého nejlepšího střelce, kterým je s 10 góly Brazilec Wiliam José.

Doporučujeme vám tedy vsadit na výhru Betisu a atraktivní se nám zdá také sázka na počet gólů, kde podle nás padnou více než tři.

Betis vyhraje – kurz 1.35 / Padnou více než tři góly – kurz 1.84

Kurzy jsou aktuální ke dni psaní analýzy


Zodpovědné hraní

Pro tento týden jsme vám přinesli tři atraktivní tipy.

Nezapomeňte však, že sázení na sportovní zápasy by mělo být především o zábavě a zpříjemnění sledování sportovních událostí. Proto se ujistěte, že hrajete zodpovědně a na sázení na sportovní zápasy si vyhraďte takovou částku, kterou můžete prohrát a která výrazně neovlivní vaši finanční situaci.

Autor Martin Procházka