Tipsport bonifikace

Sazejme
26 října, 2022
423 Zobrazení
Tipsport Bonifikace

Na kurzové sázení u Tipsportu lze využití i tzv. bonifikaci. O co se jedná a jak celý systém vlastně funguje?

Co je kurzová bonifikace?

Kurzová bonifikace je mechanismus, který sázková kancelář Tiposport jakožto novinku představila v roce 2017. Využití bonifikace umožnilo navýšení celkové výhry na tiket, a to v maximální výši až 100 %. Zároveň však bylo navýšení limitováno vkladem, a to při maximální výši 2 500 Kč. Podmínkou k uplatnění jsou tzv. Nety.

Sport, Kasíno

Tipsport

5/5
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad

Jak se navýšení počítalo?

Cena v Netech hrazená sázejícím za kurzové zvýhodnění se rovná požadovému procentu kurzového zvýhodnění uplatněné na výši vkladu. To prakticky znamená, že při vkladu ve výši 200 Kč bude zvýhodnění ve výši 10 % stát 20 Netů. Obdobně pro vklad 500 Kč požadované zvýhodnění 25 % bude cena za zvýhodnění 125 Netů.

Jak nastavit kurzovou bonifikaci?

Stačilo si po přihlášení připravit tiket a potáhnutím ukazatele na tachometru si nastavit takovou bonifikaci, jaká vám nejlépe vyhovuje. Navolit bylo možné zvýhodnění v libovolném rozmezí 0 až 100 %. V okamžiku, kdy jste si navýšili kurz o dané procento, bylo nutno analogicky vynaložit stejné procento vkladu zaplacené v Netech. Toto pravidlo platilo pro každou jednotlivou sázku na tiketu. U kombi tiketů alias populárních „kombíků“ se Nety za bonifikaci počítaly podle počtu sázek, tedy jednotlivých kombinací a vkladů na ně.

Co jsou Nety a jak je získat?

Nety jsou věrnostní body, které může prakticky získat každý, kdo je u Tiposportu registrovaný. Ovšem pozor, vlastní založení účtu nestačí, svou registraci navíc musíte plně dokončit ověřením své totožnosti a bankovního účtu. K tomu, abyste mohli sbírat bonusové Nety, musíte být dále u sázkové kanceláře aktivním uživatelem. Získat je tak v první řadě můžete ze sázek. To je asi nejpřístupnější metoda. Na bonusové body máte nárok při podání tiketů s určitými kurzy. Nety lze získat jak z klasických sázek předzápasových, tak i u live sázení.

Svoje Nety budete moci získat za každou sázku, kterou si u Tipsportu uzavřete. Sázková kancelář vám je připíše jednoduše v okamžiku, kdy dojde k vyhodnocení vašeho tiketu. Počet Netů závisí na celkovém kurzu dané sázky, pohybuje se od 2 do 25 % z vkladu u předzápasových sázek, u mix a live sázek je to až 10 % z vkladu. V průběhu jednoho dne pak můžete získat maximálně 100 Netů. Další možnost, jak si přijít na dostatečnou zásobu bonusových Netů, jsou soutěže. Jedna z forem promo akcí, která vám dokáže vygenerovat první Nety, je už registrační bonus. Abyste ho získali, tentokrát nemusíte provádět žádný vklad. Dostane ho vyplacen každý hráč, a to ve výši 150 Netů (neboli 150 Kč). Poměrně často se mezi sázkaři skloňuje i jiný způsob, jak se k Netům dostat: Jde o tzv. „Nety za sdílení“, tedy jednoduše řečeno o bonus za to, že do sázkové kanceláře přivedete další hráče, a to prostřednictvím sdílení svých tiketů a analýz. Podmínkou je, aby se tito nově příchozí zájemci registrovali a provedli první vklad. Motivujícím prvkem pro stávající sázkaře je to, že čím více nových sázejících přivedete, tím vyšší bude odměna v Netech při přepočtu na jednu osobu. Pro ilustraci příklad: Podaří-li se vám získat 102 a více klientů, obdržíte dokonce 200 Netů za klienta. Nety se vám vždy připisují na vaše Tipkonto. Jsou ale odděleny od reálných peněz, které na svém účtu taktéž máte.

Existuje ještě kurzová bonifikace?

Minulý čas ohledně informací o kurzové bonifikace je na místě. Poslední oficiální zpráva o tomto mechanismu pochází na Tiposportu z roku 2017, kdy se mluvilo o navýšení zvýhodnění z původních 25 % až na 100 %.

Následně se v roce 2020 objevila zpráva, že došlo ke zrušení kurzové bonifikace. Pro ty, kteří tuto funkcionalitu využívali, šlo navíc o dvojnásobné zklamání. Stejným způsobem totiž bylo možné využívat i tzv. Goldeny u sesterské Chance. I ta se však uchýlila v témže roce ke zrušení tohoto zvýhodnění, neboť společnost spadá do společnosti TIPSPORT CZ Holding a.s. a rozsahem služeb Tipsport kopíruje.

Jak sázet prostřednictvím Netů?

Sázení za Nety nebo Goldeny u Chance ale zůstává v platnosti, a to pozor, s minimální sázkou 5, jak dále informují poslední aktuální zdroje. S Nety můžete manipulovat stejně jako s běžným vkladem v penězích. Bonusové body si vsadíte podle vlastního uvážení, informuje přímo Tipsport ve své nápovědě, a případnou výhru už inkasujete v korunách. Stav svého herního konta zjistíte jednoduše, stačí se podívat do jeho detailu. Na webu i v mobilním telefonu ho najdete na steném místě, to znamená vpravo nahoře. Na prvním řádku je viditelná aktuální suma, kterou máte k dispozici v korunách, druhou položkou je počet Netů. Navíc nemusíte nic přepočítávat, jednoduše platí pravidlo, že 1 Net se rovná 1 Kč.

K čemu lze dále Nety využít?

Někteří sázkaři své Nety využívají tak, že si za ně nechávají posílat informační SMS s výsledky tiketů. Celá „sazba“ je poměrně přimočaře nastavena, 1 SMS vyjde na 1 Net. Pokud svoje Nety nechcete prosázet, můžete je využít i jinak. Uplatnit je možné bonusové body i na nákupy originálních dárků. Tipsport do bohaté nabídky zařadil například oblečení, elektrický gril či mobilní telefon a podobně.

Můžu si Nety převést na peníze?

Žádný specifický mechanismus pro převod 1 : 1 sázková kancelář Tipsport v současné době neumožňuje. K tomu, abyste bonusové Nety přeměnili v běžné peníze, je jednoduše potřebujete vložit do hry nebo vsadit. Na tyto prostředky již nejsou navázány žádné dodatečné podmínky a můžete s nimi naložit následně libovolně. Záleží tak na vás, jak vysokou míru rizika jste ochotni akceptovat. Coby relativně nízce rizikový koncept tak například zkušení sázkaři doporučují tzv. matched betting. Tato technika sázení těží ze zisku z uvítacích bonusů a bonusových sázek zdarma.

Kromě kurzových sázek jsou u Tipsportu poslední dobou stále více populární i online automaty – je to zajímavá alternativa pro sázkaře, kteří si chtěji odpočinout od kurzových sázek.

Slovenský jazyk a sázení s Tipsportem: Přečtěte si naše tipy a triky ve slovenské verzi: Tipsport bonifikácia

Autor Sazejme