Dlouhodobé sázky

Sazejme
4 června, 2018
388 Zobrazení
Dlouhodobé sázky

Ačkoliv nejsou pro sázkaře příliš atraktivní z toho pohledu, že případnou výhru si budou moci vybrat až za několik měsíců, neodmyslitelně patří mezi kurzovou nabídku každé sázkové kanceláře. Dlouhodobé sázky.

Jak jistě sázkaři ví, nejedná se pouze o sázky na sportovní události. Do hry v tomto případě vstupují i společenské sázky, jako je volba prezidenta nebo vítěz některé z hudebních soutěží. My se však zaměříme v tomto článku především na ty sportovní dlouhodobé sázky. Nejvíce sázeným sportem u těchto typů sázek je rozhodně fotbal. Ať už se jedná o vítěze domácích soutěží nebo Ligy mistrů a Evropské ligy. Možnosti jsou zde opravdu velké.

Pokud se tedy sázkař smíří s faktem, že případnou výhru bude moci vyzvednout až za několik měsíců, může se pustit do analyzování dané příležitosti. Jelikož se jedná o dlouhodobou sázku, je zde nutnost mít alespoň nějakou předvídavost. Předně je tedy třeba si zjistit, jak je na tom klub po finanční stránce, zda se dá během sezóny počítat s nákupem kvalitních hráčů nebo naopak jejich prodejem. Důležité jsou jistě i údaje z minulého ročníku a také to, zda kostra týmu zůstala pohromadě nebo během přestupního období nastal v šatně týmu vítr.

Jako jedno z nejdůležitějších doporučení k dlouhodobým sázkám lze dát, že je třeba jej vsadit co nejdříve od vypsání. Právě tehdy totiž bývají kurzy nejvyšší. Postupem času, když se objevují stále nové informace a bookmakeři si ucelují obrázek o daném celku, kurzy většinou padají a již v nich není taková hodnota jako na začátku.

Důležitým prvkem těchto sázek je také jištění. Pokud například vsadíte na to, že Real Madrid se umístí na prvních dvou místech v následujícím ročníku Ligy mistrů s kurzem třeba kolem pěti, pokud se Bílí balet skutečně do finále dostane, můžete svou dlouhodobou sázku jistit a tiket podat výhru druhého celku. Samozřejmě v takovém rozložení, aby pro vás oba výsledky byly rentabilní.

Dlouhodobé sázky jsou jistě zpestřením každé kurzové nabídky, ale sázkaři, kteří mají svůj money management a plán, těchto sázek příliš nevyužijí. Jedná se tedy spíše o zábavnou formu sázení a příležitost, jak si vsadit funny tiket s tím, že vás případná prohra příliš bolet nebude.

Slovenský překlad tohoto článku o online sázení je nyní k dispozici: Dlhodobé stávky

Autor Sazejme