Pozdní a brzké vsazení

Sazejme
4 června, 2018
291 Zobrazení
Pozdní a brzké vsazení

Každý sázkař má svůj osobitý styl sázení. Zatímco jeden si nechává více času na rozmyšlenou a zápasy sází třeba až hodinu před začátkem zápasu, jiní netrpělivě čekají na vypsání kurzů na příští týden a sází tak s mnohadenním předstihem.

Brzké vsazení

Styl brzkého vsazení má své výhody i úskalí. Jednou z mnoha výhod je například fakt, že pokud budete sázet na favorita, pravděpodobně dostanete lepší kurz, než kdybyste na něj vsadili chvilku před zápasem, kdy už jsou sázkové kanceláře napěchovány sázkami a kurzy jsou upraveny. Získáváte tak možnost lepšího kurzu. S tím však přichází i určité riziko, jakmile se totiž zraní klíčový hráč týmu, na který jste vsadili, třeba den před zápasem, již nemáte možnost reagovat. Sázka je podaná a vy tak můžete jen přihlížet. Právě toto je pravděpodobně největší riziko brzkého sázení.

Mezi další výhody se řadí například to, že můžete využít případných chyb bookmakerů. Ti vypisují mnohdy tisíce kurzů denně, takže je možné, že udělají chybu. A v minulosti se to již také několikrát stalo. V tom případě máte šanci zareagovat a chybu využít. A ještě jedna věc je také výhodná při brzkém vsazení. Když vsadíte na příležitost s kurzem 2,2, řekněme třeba na over počtu vstřelených branek v zápase, během týdne se mohou kurzy otočit tak, že na under bude kurz 2,1. To znamená, že vsadíte stejnou částku jako na over a máte jistý zisk ať už zápas dopadne jakkoliv.

Zajímavá je i strategie líných sázkařů.

Pozdní vsazení

I tento styl má několik výhod. V první řadě je jistě třeba zmínit již nakouslé. A to, že při pozdním vsazení máte šanci reagovat na změny v sestavě, třeba kvůli zranění důležitých hráčů. To samozřejmě mění kurz a vy, jelikož ještě nemáte vsazeno, si můžete rozmyslet jestli daný tým vsadíte nebo ne. Je zde také zajímavá možnost vsadit na svůj tým i přes ztrátu klíčového hráče, ovšem v porovnání s kurzovou hladinou před zraněním, je nyní kurz daleko vyšší a výhodnější.

S tím samozřejmě souvisí také fakt, že na shromaždování informací o obou týmech máte daleko více času. Jak bylo psáno, každý má svůj styl, ale je třeba říci, že využívanějším způsobem je jistě pozdní vsazení, právě díky pečlivé analýze, kterou tak sázkař může provést předtím, než zápas vsadí. Pokud se navíc chystáte vsadit na tým, který veřejnost nemá zrovna v oblibě a bude sázet proti němu, kurz bude s největší pravděpodobností stoupat, čehož opět můžete využít ve svůj prospěch.

Hledáte tipy pro online sázení? Slovenská verze tohoto článku vás provede: Neskoré a skoré vloženie

Autor Sazejme