Stabilní výše sázek

Sazejme
4 června, 2018
331 Zobrazení
Stabilní výše sázek

Je mnoho způsobů, jak sázet. Mnoho strategií, kterých se sázkaři drží. Je obtížné posoudit, která je lepší nebo horší, jelikož pro každého sázkaře a jeho styl sázení je výhodnější něco jiného. Jedním z mnoha druhů, jak sázet, je sázet se stabilní výší sázek, takzvaný Flat betting.

Jedná se o styl sázení, při kterém se nemění výše sázky. Jasnou výhodou tohoto stylu je fakt, že se nejedná o progresivní sázení, čili i po prohře sázíte pořád stejně velký obnos. Je sice pravda, že i s tímto stylem sázení můžete prohrát celý svůj bankroll, ovšem cesta k tomu je velmi dlouhá. Při flat bettingu totiž ustojíte daleko větší sérii porážek než při jiném, progresivním, stylu sázení. To je jistě nesporná výhoda flat bettingu.

Mnozí sázkaři ještě upravují výši své sázky podle toho, jak moc tipu důvěřují. I to je samozřejmě možné. Na stupnici od jedné do desíti si může sázkař vybrat, jak moc danému tipu věří a podle tohoto potom upravit vklad. I při maximální důvěře by však neměl sázet vyšší procentu ze svého bankrollu nebo snad celý svůj bankroll.

Pro agresivní sázkaře ovšem flat betting asi příliš nebude. Jedná se o rozvážný styl, kterým samozřejmě také můžete vyhrávat, ovšem půjde to jistě pomaleji než u progresivnějších stylů jako jsou například martingale nebo systém sázení fibonacci. Je tedy na každém sázkaři aby se rozhodl, zda-li je pro něj lepší sázení s vyšší mírou rizika. V tom případě jsou mu k dispozici již zmiňované agresivní styly sázek. Nebo zda-li upřednostní bezpečí před rychlostí a bude využívat stálou výši vkladu.

Pro ty, kdo preferují sázení ve slovenštině: Zde je slovenská verze našeho průvodce: Stabilné stávkové sumy

Autor Sazejme