Jak efektivně vydělávat i na nízkých kurzech?

Sazejme
4 června, 2018
453 Zobrazení
Jak efektivně vydělávat i na nízkých kurzech ?

Každý sázkař dobře ví, že nejdůležitější je při vybírání sázkových příležitostí nelezení hodnoty. Hodnota kurzu v tak nízkých hladinách, jako jsou kurzy od 1,1 do 1,3, se nachází jen velmi těžko. Přesto je však možné i při sázkách na tak nízké kurzy být v plusu.

Sázkový systém, který si dnes představíme, není nikterak známý, například jako Martingale, přesto je velmi efektivní. Při sázkách na nízké kurzy, bychom měli mít větší šanci, že nám sázka vyjde. A právě s tímto aspektem budeme kalkulovat.

Zahájení systému

V našem modelovém příkladu bude úvodní sázka činit 1000 Kč a sázený kurz bude 1,2. Systém zahájíme pěti sázkami, přičemž na každou další sázku použijeme i peníze, které jsme vyhráli ze sázky předchozí. To znamená, že první tiket, vsazený za 1000 Kč, nám vygeneruje zisk 1200 Kč. Poté celou tuto sumu vsadíme znovu. Takto to v prvním kole uděláme pětkrát, tedy budeme postupně vyhrávat 1200 Kč, 1440 Kč, 1728 Kč, 2074 Kč, 2488 Kč. Samozřejmě je možné si systém upravit dle svých preferencí a první kolo může tedy trvat třeba jen tři sázky, nebo také třeba sedm sázek.

V našem příkladu jsme tedy na zisku 2488 Kč. Po pěti úspěšných sázkách ukončujeme první kolo a odebíráme z celkové vyhrané sumy 1000 Kč. Tím si zajišťujeme, že v případě chyby ve druhém kole o nic nepřijdeme.

Druhé kolo tedy zahajujeme s kapitálem 1488 Kč a zároveň s jistotou, že i v případě prohry jsme o nic nepřišli. Následné výhry při stále stejném kurzu 1,2 budou vypadat následovně, 1785 Kč, 2143 Kč, 2571 Kč, 3086 Kč, 3703 Kč.

Poslední fáze systému

Pokud jsme byli opět úspěšní, odebíráme z celkové sumy 2000 Kč. Pokud bychom tedy udělali chybu ve třetím kole, budeme právě tyto 2000 Kč v plusu. Třetí kolo začínáme tedy s kapitálem 1703 Kč. Pro urychlení jen uvedu, že v případě úspěšných pěti sázek i v tomto kole, se dostaneme k hodnotě 4238 Kč. Jedná se již o slušnou sumu a je na každém, zda si z tohoto kola odebere 1000 Kč nebo 2000 Kč. V našem příkladu odebereme tedy tu vyšší sumu a zahajujeme poslední kolo, které by mělo končit s výhrou 8058 Kč. Pokud jsme byli úspěšní, systém ukončujeme a nyní bereme celou výhru. Dohromady bychom tedy získali 11 058 Kč.

Jedná se samozřejmě pouze o modelový příklad a systém si může každý sázkař upravit podle svého. Pokud někomu nedělá problém s vysokou úspěšností sázet i vyšší kurzy, může to zkusit, ačkoliv bude riziko větší, výher může dosáhnout rychleji. To samé platí i o počtu kol. V našem příkladě jsme sázkový systém ukončili po čtvrtém kole, neznamená to však, že tak musí učinit i sázkaři. Klidně je možné v tomto systému pokračovat stále dále, dokud nepřijde prohra. Stejně tak je možné jej ukončit už po kole třetím. Pokud kapitál některého sázkaře není velký, může systém zahájit i s nižší sázkou, třeba jen za 100 Kč.

Systém sázení na nižší kurzy, kdy se po určitém čase odebere část zisku a tím se eliminuje riziko vysoké ztráty, se zdá být velmi efektivní a zároveň bezpečný. Při každé sázce riskujete ztrátu pouze úvodní sázky, a to navíc pouze v začátcích systému. Jak tedy bylo napsáno, nejedná se o tak slavný systém jako Martingale, to mu však neubírá nic na efektivitě.

Online sázení v slovenštině? Ano, máme to! Přečtěte si naši slovenskou verzi: Ako dosiahnuť efektívny zisk aj pri nízkych sadzbách?

Autor Sazejme