Jisté sázky na volejbal a basketbal

Sazejme
4 června, 2018
341 Zobrazení
Jisté sázky na volejbal a basketbal

Tuto strategii sázení lze uplatnit pouze u live sázení, jelikož před začátkem zápasu jsou kurzy dané tak, aby sure bet nebyl možný. To se během samotného zápasu může a velmi často také mění.

Pro tuto strategii sázení je také třeba vybrat vhodný sport. Tím nejvhodnější je volejbal, ve kterém nehrozí remíza, hned v závěsu je potom basketbal, kde sice remíza občas nastane, ale jedná se o jev poměrně ojedinělý. V čem tedy tedy systém spočívá. Nejvhodnější pro tento systém je, když favorit utkání musí dohánět nějaké manko například z úvodu zápasu. V takovém případě stoupne kurz na favorita přes hodnotu 2,00 a to je chvíle, kdy na něj vsadíme. Počítáme totiž s tím, že favorit manko dožene a půjde do vedení. To se také velmi často stává, favorit ztrátu smaže nebo alespoň minimalizuje a v tu chvíli překročí kurz na outsidera také hodnotu 2,00 a to je chvíle, kdy vsadíme výhru druhého celku.

V tu chvíli tedy máme vsazené oba celky za kurz vyšší než 2,00 a ať zápas dopadne jakkoliv, máme jistou výhru. Tento typ sázení navíc nemusíme uplatňovat u skóre na celý zápas, ale můžeme jej sázet na jednotlivé sety nebo v basketbalu čtvrtiny. V obou sportem se totiž skóre velmi často přelévá z jedné strany na druhou. To je velký rozdíl oproti například fotbalu, kde tento typ sázení prakticky není možné uplatnit, jelikož zde padá málo branek a pokud jde jeden z celků do vedení, ve většině případů vyhraje i zápas, takže sázející ztrácí možnost, že by byl vypsán vyšší kurz a na právě vedoucí celek.

Pokud navíc máme po ruce kalkulačku, není ani třeba čekat, až na nějaký tým bude kurz přesahovat hodnotu 2,00. Pokud jeden celek vsadíme za kurz například 2,60, stačí nám počkat, až kurz na druhý celek bude mít hodnotu třeba jen 1,80 a máme jistou výhru. Pokud v basketbalu chcete eliminovat riziko prohry kvůli remíze, můžete volit typ sázek na vítěze do rozhodnutí nebo sázet pouze na výsledky čtvrtin.

Další zajímavou strategií je sázení na ženský tenis.

Věnujete se online sázení? Přečtěte si naši slovenskou verzi a zjistěte více: Jisté sázky na volejbal a basketbal

Autor Sazejme