Sázkařské přikázání

Sazejme
4 června, 2018
256 Zobrazení
Sázkařské přikázání

Další rady, jak se stát profitujícím sázkařem, v sobě ukrývá tzv. Sázkařské přikázání. Pokud budete tyto přikázání ctít, stanete se jistě nejen lepším sázkařem, ale také lepším člověkem.

Buďte upřímní sami k sobě

Jako první můžeme uvést pravidlo, které říká, abyste nepodváděli. A tím nemáme na mysli nic jiného, než podvádění vlastního systému nebo sami sebe. Každý ziskový sázkař má jasné dané pravidla a systém, kterého se musí držet. Pokud jej však nebude dodržovat, může nastat slušný vítr ve vaší peněžence. S tímto bodem souvisí také druhé pravidlo.

Cti své dluhy. Ať už jste se dostali někdy do této nepříjemné situace nebo ne, je důležité, abyste se s ní vypořádali jako slušní lidé. Tedy než se pustíte do čehokoliv jiného, na prvním místě by mělo být vyrovnání dluhů. Právě svoje reputace je něco, na co jsou špičkoví sázkaři velmi pyšní.

Dále buďte připraveni na prohry. Ano, váš systém může být jakkoliv dobrý a neprůstřelný, ale prohry přijdou vždy, nečekejte nic jiného. Rozdíl mezi kvalitním a špatným sázkařem je právě v tom, jak se dokáže s nastalými situacemi vyrovnat. Je tedy důležité, i v dobách proher, stále ctít svůj systém a nezvyšovat zbytečně sázky. V tomto období dávají někteří sázkaři také mnohem více na své pocity než na samotné relevantní informace. I to se bere jako cesta špatným směrem.

Jistý zisk je jasným cílem

Další pravidlo bude možná znít trochu zvláště. Neodmítejte jistý zisk. Tím je myšleno, že pokud se vám naskytne možnost sure betu nebo zajištění vaší sázky, kdy ať dopadne zápas jakýmkoliv výsledkem, budete mít zisk, rozhodně ji neomítejte. I když se jedná o sázku na zápas ligy mistrů, kde jste přesvědčení o výhře favorita.

Zisk je přece cílem každého sázkaře, který to se sázením myslí vážně. S tím také souvisí fakt, že byste měli zapomenou na slepé sázení, jedině vaše poctivá analýza, jenž vám bude dávat smysl, je správnou cestou k tomu, abyste se stali lepšími sázkaři.

Na závěr ještě uvedeme pravidlo, které říká, že není vhodné podávat podpůrné sázky. Jakmile jednou vsadíte, nesázejte ještě sázky podpůrné, jako jsou výsledky jednotlivých třetin nebo poločasů, vyhnete se tak mnohem větším ztrátám, když se bude váš zápas vyvíjet nečekaným směrem. Výjimku zde tvoří samozřejmě zajišťování sázek, které vám bez rizika přinese jistý zisk.

Slovenský překlad tohoto článku o sázkařských přikázáních je nyní k dispozici zde: Prikázanie o stávkovaní

Autor Sazejme