Tipy pro sázení live na fotbal

Sazejme
4 června, 2018
346 Zobrazení
Tipy pro sázení live na fotbal

Fotbal je nejpopulárnější sport na planetě. Není tedy ani divu, že se také jedná o sport vůbec nejsázenější. Nyní se podíváme na základní tipy, jak dosáhnout co nejlepších výsledků při sázení live na tento sport.

Každá vteřina hraje roli

Při sázení live je důležitá každá vteřina. Dříve se dokonce dělalo, že sázkové kanceláře, které nabízeli live přenos, přenášeli obraz s několikavteřinovým zpožděním, aby měli šanci reagovat rychleji než sázkaři na dění na hřišti. Tyto praktiky jsou dnes již prakticky vymýceny, protože by ani neměli smysl. Zápasy běží v televizi nebo si můžou tipéři naladit jiný live přenos na jiné stránce. Jako první je tedy nejdůležitější se ujistit, že opravdu koukáte live a ne se zpožděním. Toto je první krok, který však stále mnoho tipérů podceňuje.

Pečlivě sledujte zápas

Dalším důležitým bodem je pečlivé sledování daného zápasu. Statistiky mohou zkreslovat, takže se kolikrát budete muset spolehnout na svůj instinkt při podání sázky live. Sledujte tedy vývoj na hřišti, jak je kdo aktivní, kolik má kdo šancí nebo prostě jen který z týmů má jasně viditelnou převahu, která akorát třeba ještě nebyla přeměněna v branku.

Nabídka sázek

Fotbal je nejsázenější sport, to jsme si již řekli, ale souvisí s tím také to, že nabídka sázkových příležitostí je na tento sport suverénně největší – a současně sázkové kanceláře na takovéto populární sporty mají nejmenší marže na sázky – tedy vyšší kurzy a vyšší výhry pro nás. Prozkoumejte tedy všechny nabízené typy sázek. Mnohdy se až budete divit, na co vše je možné vsadit. Navíc je možné některé druhy sázek spolu kombinovat, což vám zvedne kurz a případně i výhru.

Live sázení jako doplněk

Na zápas si můžete vsadit klasicky před zahájením a live sázení jenom doplnit své sázky. I to live sázení umožňuje. Pokud tedy vsadíte před zahájením zápasu na domácí a ti půjdou po rychlé brance do vedení, za mnohem lepší kurz poté můžete pojistit výhru hostů nebo remízu a ať už pak zápas dopadne jakkoliv, budete mít zisk.

Pro naše slovenské sázkaře: Zjistěte více o tipech pro sázení live na fotbal ve slovenské verzi tohoto článku – Tipy na stávkovanie na futbal naživo.

Autor Sazejme