Další rady pro zlepšení v kurzovém sázení

Sazejme
4 června, 2018
209 Zobrazení
Další rady pro zlepšení v kurzovém sázení

Rad, jak se zlepšit v kurzovém sázení, není nikdy dost. Některé z nich si představíme v tomto článku.

Sledujte více zápasů

Začneme sázkařskou klasikou. Pokud se chcete zlepšit v kurzovém sázení, není možné hodnotit výsledky zápasů pouze podle statistických údajů, je třeba týmy nebo hráče vidět hrát. Nejlépe lze toto demonstrovat v tenise, kde výsledek například 6:3 6:1 může na první pohled vypovídat o jednoznačném průběhu, skutečnost může být však úplně odlišná. Hráč se může i na takovýto výsledek nadřít.

Právě sledování jednotlivých hráčů je důležitým aspektem, jelikož při bližším zkoumání lze poznat, jak je motivovaný či jak moc je unavený. Tyto znalosti a informace potom může sázkař převést do praxe v další sázce. Sledovat je třeba samozřejmě i samotné týmy, jak se vyrovnávají s tím, když prohrávají a jak reagují na změny na hřišti. Tyto informace potom lze uplatnit nejen v sázení před zápasem, ale také během live sázek, které již všechny sázkové kanceláře nabízejí také.

Prodávejte nebo vyměňujte své tipy

Ano, i toto může pomoct. Jak již bylo několikrát zmíněno, aby se sázkař stal expertem na několik lig, potřeboval by obrovské množství času, aby zanalyzoval veškeré dostupné informace. Být tedy expertem hned na několik lig prakticky není možné. Pokud se vám však podaří najít správného a zodpovědného partnera pro kurzové sázení, máte vyhráno. Zatímco vy se můžete starat jen a pouze o svou ligu, váš partner se bude zase starat o svou. Tipy si potom můžete vyměnit nebo je prodávat třetí straně.

K tomuto bodu je však třeba ještě dodat, že se k němu musí přistoupit opravdu zodpovědně, jelikož v dnešní době existuje spousty poraden, kde vám nabízí na prodej tipy, jen málo z nich ale pracuje na profesionální úrovni a jejich tipy mají hodnotu. Pokud se pro tento krok rozhodnete, odlište se od nich právě profesionalitou.

Více čtěte

I to je důležitý aspekt úspěšného sázkaře. Nepřestává na sobě pracovat. A čtení je tou nejlepší cestou, jak se dále zlepšovat. A nemáme tím na mysli pouze knihy o sázení, ale i různé magazíny nebo rady zkušenějších sázkařů. Jistě nezaškodí mít ve své knihovně i pár knih týkajících se psychologie, ta v kurzovém sázení hraje důležitější roli, než jste si možná schopni připustit. Spousta informací je zejména o týmech, které hrají evropské poháry a top evropské soutěže.

Sázkařský deník

Toto již pochopil každý ziskový sázkař. Je třeba vést si o svém sázkařském počínání záznamy. To znamená sázkařský deník. Právě díky svému deníku můžete přijít na chyby, které vás stojí peníze a vzdalují vás od cíle stát se ziskovým sázkařem. K tomuto kroku ani není zapotřebí nějaký speciální program nebo aplikace, bohatě postačí třeba i jen Word nebo Exel, programy, které má každý ve svém počítači již předinstalované.

Najděte lepší kurzy

Je sice pravda, že poté, co vstoupil v platnost nový zákon, nemá český sázející takový výběr jako kdysi, přesto je zde registrováno hned několik sázkových kanceláří. Proč si tedy nevybrat tu, která nabízí na našem trhu ten nejlepší možný kurz. Jistě se také vyplatí, mít účet hned u několika sázkových kanceláří a své sázky volit právě podle toho, která z nich nabízí nejlepší kurz na trhu.

Nesázejte zbytečné sázky

Tímto bodem máme na mysli takové ty exotické sázky, které sice vypadají hezky na papíře, ve skutečnosti jsou však zbytečné. Takové sázky si můžete dovolit až budete dlouhodobě ziskový sázkař. Jako příklad takové sázky můžeme uvést příležitost Fortuny z posledních olympijských her, která vypsala kurz i na to, zda-li Gabriela Soukalová vyrazí do svého závodu nenalíčená. Jak jsme psali, zajímá sázka na papíře, ale ve skutečnosti je analýza takovéto příležitosti prakticky nemožná, takže půjde jen a pouze o štěstí.

Pro naše slovenské čtenáře: Důkladný průvodce online sázením nyní ve slovenštině: Ďalšie tipy na zlepšenie v športovom stávkovaní

Autor Sazejme