Jak sázet na týmy, které hrají evropské poháry?
Každá soutěž má svá specifika. Výjimkou není ani Liga mistrů nebo Evropská liga. Týmy, které…
Ačkoliv se to nemusí, tenis je velmi dynamickým sportem, na který pokud chcete sázet, musíte mít kromě rozsáhlých znalostí také určitou dávku štěstí. My se nyní zaměříme na tu první část, tedy na znalosti a jak je získat.
Stejně jako u jiných sportů i u tenisu platí, že je nutné udělat si před vsazením nějakého zápasu vlastní průzkum či analýzu, aby jsme se vyhnuli největším chybám při sázení na tenis. Tato analýza by měla obsahovat nejen to, jak se daný hráč na určitém turnaji cítí, k tomu je dobré sledovat sociální sítě daného tenisty, protože právě na sociálních sítích je možné dozvědět se spoustu zajímavých informací, ale také to, kolik hráč obhajuje bodů nebo jaká je jeho motivace. Zde bývá velmi často ke konci sezóny k vidění, že hráč, který ví, že se ho již boje o Turnaj mistrů netýkají, celkem snadno prohraje s hráčem, který ještě šanci na tento turnaj má.
Další důležitou částí jsou nedávno odehrané zápasy hráče, na kterého chcete sázet. Nejen výsledky, ale je dobré vidět alespoň části jeho předchozích zápasů. V nich můžete odhalit třeba některé slabiny či zdravotní neduhy, které se snaží hráč skrývat. Mnohdy to sice není dost indícií proto, abyste svůj počáteční tip otočili a vsadili na soupeře, ale může to být dostatek informací k tomu, abyste daný zápas vůbec nesázeli a nepřišli tak o peníze.
Vzájemné zápasy jsou jedním z nejdůležitějších aspektů. Avšak ani u vzájemných zápasů se nezapomínejte podívat na to, na jakém povrchu se zápasy odehrály. Je možné, že vzájemné zápasy některých hráčů vyznívají jednoznačně pro jednoho z nich, ovšem ukáže se, že hráči zatím spolu hráli pouze na jednom povrchu. V takovém případě se doporučuje daný zápas nesázet. Mezi další faktory lze zařadit například to, jakou má daný hráč kondici. To je velmi důležité například u zápasů hraných na antuce, které je pomalá a zápasy bývají tak logicky delší. Zde je v jasné výhodě hráč, který má lepší fyzickou kondici.
S tím také souvisí fakt, kolik času hráč strávil na kurtu na daném turnaji. Pokud sázíte již v pokročilé fázi turnaje, čtvrtfinále, semifinále, je třeba se podívat zpět a zjistit si, jak může být hráč po předchozích průběhu unavený. Jistě bude mít víc sil hráč, který prolétl do poslední fáze turnaje bez ztráty setu, než hráč, který musel přes dva nebo tři vícesetové zápasy. Posledním indikátorem je také forma, tedy jak se hráči v posledních zápasech dařilo a zda-li dokázal vyhrávat své zápasy díky umu a nebo jestli to byli spíše rolí náhody a štěstí.
Pro naše slovenské čtenáře: Tento článek o sázení je dostupný i ve slovenštině: Tipy pre úspešné stávkovanie na tenis