Jaká základní pravidla je třeba při sázení dodržovat?

Sazejme
4 června, 2018
726 Zobrazení
Jaká základní pravidla je třeba při sázení dodržovat ?

Asi každý sázkař by si velmi přál, aby si sázením pravidelně přivydělával nebo dokonce aby se sázení stalo jeho hlavním příjmem. Jaká pravidla je však třeba dodržovat, aby se sportovním sázkařům toto přání splnilo?

Dodržování Money managementu

Pravděpodobně nejdůležitější věc, kterou spousta sázkařů stále podceňuje. Dobrý Money management zajistí, že je sázkař schopen ustát i sérii proher. Důležité a stále dokola omílané je, že je zapotřebí rozdělit peníze určené pro sázení a pro běžný život.

V případě úplné prohry totiž money management zajistí, že sázkařům běžný život po finanční stránce ohrožen není. Další zásadou money managementu je, že se nikdy nesází celý, takzvaný all in, ideální sázka by se měla pohybovat od 2% do 5 % celkového bankrollu.

A občas je vhodné i spojit síly s ostatními sázkaři.

Nedbalý výběr sázkových příležitostí

Každá příležitost, kterou sázkař vsadí, by měla projít pečlivou analýzou. A nemluvíme zde jen o statistice, ale také o informacích získaných například ze sociálních sítí, tedy jakési info ze zákulisí.

I v kurzovém sázení hraje samozřejmě podstatnou roli intuice a rozhodně není na místě ji zcela vynechat, ale je třeba tuto intuici podpořit také nějakými daty. Hledět je třeba také na výši kurzu dané sázkové příležitosti. I přes to, že je téměř jisté, že určitý celek nebo hráč vyhrají, pokud nemá kurz potřebnou hodnotu, doporučuje se nesázet.

Správný sázkař také dále ví, že ačkoliv výhry z tiketů, na kterých se nachází spoustu příležitostí, jsou jistě lákavé, ale na tiket patří správně maximálně dva až tři tipy.

Hraní ostatních her

Sázkové kanceláře v dnešní době nabízejí většinou také možnost hraní casinových her na svých stránkách. Těchto her se rozhodně vyvarujte, nejen, že výhru zde většinou nemůžete ovlivnit díky svým znalostem a zkušenostem, ale také můžete přicházet o peníze určené pro sázkové příležitosti a vás money management může dostávat značné trhliny.

Slovenská verze našeho oblíbeného článku o online sázení a pravidlech je tady! https://stavkujme.sk/ake-su-zakladne-pravidla-ktore-treba-dodrziavat-pri-stavkovani/

Autor Sazejme