Proč spojit síly s dalšími sázkaři?

Sazejme
4 června, 2018
294 Zobrazení
Proč spojit síly s dalšími sázkaři ?

Ať už ziskoví sázkaři nebo ti, kteří ze sázení zatím žádný zisk nemají, se jistě zamysleli nad tím, zda-li by výhody spojení sil s jinými sázkaři, převážily záporné stránky. Ve většině případů se však spojení sil s ostatními sázkaři vyplácí.

Nalezení správného partnera nebo skupiny

Nejdůležitějším krokem je proces hledání. Na něj si vyčleňte dostatek času, jelikož se jedná o nejdůležitější část celého procesu. Nalezení dlouhodobě úspěšného a ziskového sázkaře totiž může zabrat nějaký čas.

Navíc je potřeba, aby sázkař byl transparentní, sázkařské záznamy se totiž dají velmi snadno zfalšovat a vy tak můžete spojit síly s průměrným nebo podprůměrným tipérem. Samozřejmě je třeba, aby jste do případné spolupráce přispěli nějakou hodnotou také vy sami. Nemusíte se zaměřit jen na hledání jednotlivce, ale existuje také mnoho skupin, které se na sázení zaměřují.

Jakým stylem sázet?

S partnerem nebo skupinou je v první řadě důležité domluvit se na tom, jakým stylem se chystáte sázet. Zda-li si stanovíte cíle, po jejichž dosažení si rozdělíte zisk a vaše spolupráce může skončit.

Nebo společné sázení naplánujete dlouhodobě. Kdo poté bude mít přístup k účtu a jak bude probíhat vyrovnání ? Právě proto je třeba nalézt někoho, na koho se můžete i v otázce peněz naprosto spolehnout. Možností také je, že se sázkařským partnerem nebude ani dávat bankrolly dohromady, každý bude sázet ze svého účtu a budete se dělit pouze o informace nebo tipy na sportovní příležitosti.

Co říci závěrem?

Pokud se bude jednat o nějakou větší formu spolupráce, nebojte se sepsat patřičné smlouvy, ve kterých se stanoví, kdo je za zodpovědný a jak lze například skupinu opustit. Rozhodně je lepší toho do smlouvy zahrnout více, abyste předešli případným problémům. Je potřeba také zdůraznit, abyste se nebáli partnera nebo skupinu opustit, pokud jejich tipy nebudou úspěšné a nepovedou k dlouhodobému zisku.

Jste ze Slovenska a chcete se dozvědět více? Přečtěte si naší slovenskou verzi: Prečo spojiť sily s inými stávkarmi?

Autor Sazejme