Jaké známe druhy rekreačního sázení?

Sazejme
4 června, 2018
180 Zobrazení
Jaké známe druhy rekreačního sázení?

Jsou tací, kteří nemají ambice si sázením přivydělávat či snad dokonce živit. I takový druh sázkařů je však třeba respektovat. Říká se jim rekreační sázkaři a nyní se podíváme na několik druhů právě těchto sázkařů.

Víkendový sázkaři

Jedná se o typ sázkařů, kteří si přes týden nevsadí, samozřejmě proto, že všechny předních evropské fotbalové ligy se hrají většinou až o víkendu, a během víkendu si vsadí zpravidla dlouhé akosázky na jasné favority. Samozřejmě neříkáme, že tento styl sázení nemůže třeba jedno za čas vyjít, v dlouhodobém horizontu je však silně prodělečný. Nejde ani tak o to, že by si tipéři nesázeli přes týden, ale především jde o to, že sázky na jasné favority, bereme v potaz, že jich je na tiketu několik, končí většinou velmi špatně.

Zkuste si vzpomenou na některý hrací víkend, kdy opravdu všichni favorité vyhráli podle předpokladů – ač už se to týká sázení na tenis, fotbal, hokej anebo jiný sport. Moc takových jistě nenajdete. Je však také třeba říci a připomenout to, co bylo psáno již na začátku, tedy že tento druh sázkařů se nesnaží sázením vydělávat ani živit a jejich největším motivem k podání takovéto sázky je především adrenalin. Velkou roli v něm hrají také televizní zápasy, kdy si tipéři rádi vsadí na zápas, který poté mohou sledovat přímo na svém sportovním kanále.

Za malé částky pravidelně

Tento druh rekreačních sázkařů sází i na příležitosti, jenž se hrají přes týden. Sází většinou menší sumy, takže riziko, že by se dostali do nějakých existenčních problémů je v podstatě nulové. Velkou motivací i zde je právě adrenalin. Jelikož se přes týden hrají spíše méně známé ligy, sázkaři často sází i na týmy, o kterých toho moc neví. I zde je sice možné, že jednou za čas vyhrají, ale opět z dlouhodobého hlediska je to silně prodělečný systém.

Kasínový hráči

Sázkové kanceláře již běžně na svým stránkách nabízejí možnost nejen sázet na sportovní utkání, ale zahrát si také v online kasínu. Právě tam tento druh sázkařů velmi často zavítá. Jedná se spíše o mladší generaci, která chce využít možností, které jim sázkové kanceláře nabízejí. Pokud i zde se však drží se sázkami při zemi, není na tom nic špatného, trocha adrenalinu jistě jedno za čas jistě třeba.

Důrazně se však nedoporučuje sázet právě v online kasínech větší sumy. Jistě se nenajde téměř nikdo, kdo by si snad mohl myslet, že sázkové kanceláře mají své online kasína nastavené tak, aby prodělávala. To je třeba mít stále na paměti, když do některého z online kasín zavítáte.

Pro slovenské příznivce sázení: Získejte informace ve vašem jazyce: Aké druhy rekreačného stávkovania poznáme?

Autor Sazejme