Pomůcky pro úspěšné sázení

Sazejme
4 června, 2018
501 Zobrazení
Pomůcky pro úspěšné sázení

V tomto článku si probereme několik pomůcek, tedy aplikací či internetových stránek, které vám mohou pomoci docílit toho, abyste v kurzovém sázení byli úspěšní.

Livesport

Klasika všech klasik. Pravděpodobně se nenajde sázkař, který tuto internetovou stránku nevyužívá. Jedná se o stránku, na které se nachází nejen všechny malé i velké zápasy, které se hrají daný den, ale také výsledky, jenž jdou mnohdy hluboko do historie, statistiky a v neposlední řadě také vzájemné zápasy týmů. Jedná se pravděpodobně o nejkomplexnější stránku co se týče kurzového sázení a prakticky o základ, který by měl každý sázkař znát.

Velkou výhodou Livesportu je také fakt, že existuje také mobilní aplikace této stránky, která šetří mnoho času. Můžete tedy například dostávat upozornění ve formě notifikací u zápasů, které si zaškrtnete, ať už se jedná o vstřelenou branku, začátek zápasu nebo ve fotbale červenou kartu. Možnosti nastavení jsou opravdu široké. Jelikož se jedná o produkt české společnosti, je aplikace i stránka plně v češtině.

Twitter a Facebook

Nyní zabrouzdáme do vod sociálních sítí. Ty jsou totiž v dnešní přetechnizované době velmi důležité. Právě zde se totiž nacházejí důležité informace, navíc mnohdy právě tady se objevují jako první, čili při sledování správných stránek můžete mít celkem znatelný náskok před bookmakery.

Prakticky každá liga nebo evropský klub z nejvyšší soutěže má vlastní facebookovou nebo twitterovou stránku, na které zveřejňují novinky z klubu. Profesionální sázkaři jdou ještě dále a sledujíc vybrané kanály i u jednotlivých hráčů. Nevýhodou je, že oblast sociálních sítí je obrovská a mnohdy je těžké se přes nepodstatné informace dostat k těm důležitým, k takovým, které mohou mít vliv na vývoj zápasu, jenž chcete vsadit.

Trefík

Další program z dílny českých majitelů. Každý, kdo měl možnost tento program využívat, jistě potvrdí, že se jedná o profesionální nástroj pro sázkaře. Jsou zde výsledky, statistiky, vzájemné zápasy a dokonce třeba i počet fanoušků na domácích zápasech některých klubů. Pro plnohodnotné využívání tohoto programu je samozřejmě třeba mít přístup k internetu, odkud můžete každý den stahovat nové kurzy či výsledky.

Jelikož se jedná o prakticky profesionální program, není divu, že je tento produkt placený. Kompletní verzi lze zakoupit za 1400 Kč, což ve výsledku není příliš, přihlédnete-li k tomu, o jak kvalitní a potřebný program se jedná. Nové aktualizace jsou potom dostupné za 18,50 Kč týdně. Nutno podotknout, že pro sázkaře, kteří se chtějí věnovat sázení opravdu naplno, je tento program dalo by se říci povinností.

Holandská kalkulačka

V našem výčtu nesmíme zapomenout ani na holandskou kalkulačku. Ta vám vypočítá, jak správně rozvrhnout sázky, abyste při jakémkoli výsledku měli zisk. Samozřejmě je zde nutné, aby odlišné sázkové kanceláře nabízeli na některou příležitost takové kurzy, aby to bylo vůbec možné. Holandská kalkulačka je k dispozici online na několika internetových stránkách, pro případ, že si nechcete stahovat samotnou aplikaci přímo do počítače nebo do svého telefonu.

Excel a Word

Každý úspěšný sázkař si také musí vést statistiku svého sázkařského počínání a svůj sázkařský deník. Ačkoliv na toto existuje několik programů, proč nezvolit ten nejednodušší a navíc ten, který má většina z vás přímo v počítači. Jedná se o programy Excel a Word, které pravděpodobně všichni dobře znáte. Je zde možné zapisovat si kurzy, vámi vsazené příležitosti i poznámky. Je to další důležitá věc pro sázkaře, kteří nechtějí skončit v mínusových položkách.

Počítačové hry

Na závěr přidáme i jednu perličku. Tou perličkou jsou počítačové hry, konkrétněji tedy Football Manager. Každá fotbalový fanoušek má jistě s touto hrou zkušenosti. Ty se můžou sice lišit, ale co Football Manageru nelze odpárat je profesionální zpracování atributu hráčů. Na renomovaných serverech dokonce již vyšlo několik článků, že i přední fotbalové týmy si při zjišťování svých možných posil radí právě s touto hrou.

Proč si tedy nezkusit pár simulací zápasů, které diváky čekají i v reálném životě a neporovnat, jak si simulace vede v porovnání se skutečnými výsledky ? Samozřejmě se nejedná o profesionální nástroj pro sázkaře, který je nutné ovládat, jde spíše o jakýsi bonus, který může ale také nemusí k něčemu být. Je na každém, jak se k tomu postaví.

Pro slovenské sázkaře: Získejte exkluzivní informace o sázení ve slovenštině: Pomôcky pre úspešné stávkovanie

Autor Sazejme