Sázení na počet vstřelených branek

Sazejme
4 června, 2018
218 Zobrazení
Sázení na počet vstřelených branek

Dalším sázkových systémem, kterým se budeme zaobírat, je systém sázení na počet vstřelených branek ve fotbalových zápasech. V tomto systému má sázkař možnost sázet buď stále stejné částky nebo lze sázet také progresivně.

Systém spočívá v sázení na fotbalové zápasy, ve kterých očekáváte, že neskončí bezbrankovou remízou. Sázet budeme na to, že v zápase padne alespoň jedna branka. Ano, je sice pravda, že na tuto příležitost jsou mnohdy velmi mizerné kurzy, právě proto je třeba pořádně hledat zápasy, u kterých se tato sázka vyplatí. To, aby sázkař byl s tímto systém úspěšný, totiž vyžaduje velmi vysokou úspěšnost tipů.

Pro zlepšení kurzů můžeme ještě doporučit sázet zápasy až v průběhu hraní, tedy live sázení. V tomto případě jsou totiž daleko lepší kurzy a náš zisk tak půjde rychleji nahoru. Pro začátek si tedy zvolíme startovní sumu. Zde samozřejmě záleží, jak velký kapitál si může který sázkař dovolit. Při zvolení menšího kapitálu budou výhry samozřejmě nižší.

Po zvolení startovní částky se může sázkař rozhodnout, jak bude tento systém využívat. Zda-li bude sázet stále stejnou sumu, tedy například sto korun, a pokud vyhraje, vyhranou část si nechá a následně vsadí opět 100 Kč nebo jestli půjde do progresivnějšího stylu sázení, tedy že po případné výhře vsadí další sázku celou, i s vyhranou části z části předchozí. Můžete si tedy dám limit, že po deseti úspěšných tipech ukončíte sérii a zisk si necháte. Pochopitelně je to jen příklad, hranici si můžete dát jak výš tak níž.

Pokud byste však měli hranici nastavenou na deset správných tipů, tak na konci série, počítáme-li že průměrný kurz na vámi vsazené příležitosti je 1,15, bude disponovat čistým ziskem 150 Kč. Je třeba mít na paměti, že pravděpodobnost je při správném výběru zápasů opravdu vysoká. Touto sumou navíc budete disponovat, když nezvolíte progresivní styl sázení. Pokud ho zvolíte, tak po deseti kolech vašeho systému, v případě samých výher, budete mít na účtu již čistý zisk přes tři sta korun. Výhra je sice vyšší, ovšem když prohraje jednou, ztrácíte vše, to se při prvním stylu nestane. Pokud tedy neprohrajete hned první sázku.

Je tedy na každém, jak chce tento systém využívat, ale opět je třeba říci, že při správném výběru je šance na ziskovost u tohoto systému velmi vysoká.

Pro slovenské příznivce sázkových kanceláří: Získejte informace ve vašem jazyce: Stávky na počet strelených gólov

Autor Sazejme