Tipsport otevírací doba

Sazejme
3 října, 2022
526 Zobrazení
Tipsport oteviraci doba

Sázková kancelář Tipsport vítá své hráče na celé řadě kamenných poboček. Jak si najít tu svou, co vás tady čeká a kdy mají otevřeno? A co když se nechcete nechat otevírací dobou omezovat?

O společnosti Tipsport

Tipsport je společnost zaměřená na sféru hazardních her, kde vznikla v roce 1991. Pochází z Berouna, kde taktéž dodnes sídlí.

Korespondenční adresa:

Politických vězňů 156 Beroun 1 266 01

Tipsport můžete také kontaktovat prostřednictvím Tipsport infolinky uvedené na oficiálních webových stránkách.

Jak fungují kamenné pobočky Tipsport

Hranice domovského města však tato sázková kancelář již dávno úspěšně překročila. V tuzemsku je dnes Tipsport největší sázkovou kanceláří. Rozsáhlá komunita sázkařů se sdružuje i díky propracované síti kamenných poboček. Poznáte je především podle charakteristického vizuálu, v němž dominuje modrá barva s již typickým oranžovým logem. Jednotlivých provozoven se v současné době napříč celou ČR nachází už kolem 700. Hráči doslova ze všech koutů republiky tak mohou kamennou pobočku využít.

Tipsport

5/5
Bonus 300 Kč zdarma + až 50.000 Kč na první vklad
Registrace

Zhruba 50 poboček se například nachází v hlavním městě Praze. Konkrétní otevírací dobu je vhodné si zkontrolovat přímo na webu Tipsportu, než se na místo vypravíte. Běžně můžete počítat s otvírací dobou od 09:00 do cca 19:30 hodin. Některé pobočky v dalších českých městech však mívají i delší otevírací dobu, a to do 20:00 až 22:00 hodin.

Začátek provozní doby od 9:00 hodin je naopak víceméně standardní všude. Kompletní seznam poboček je k dispozici přímo na oficiálních stránkách společnosti Tipsport. Tu svou si snadno najdete s pomocí přehledné interaktivní mapy. Zároveň jsou v této části webu uvedeny i kontaktní údaje. Ověřit si otevírací dobu můžete proto ještě před osobní návštěvou i telefonicky.

Přestože opatření v souvislosti s pandemií koronaviru již skončila a i sázkové kanceláře se tak mohly vrátit k normálnímu provozu, nelze vyloučit mimořádnou změnu otevírací doby v podobě jejího zkrácení nebo mimořádného dočasného uzavření dané provozovny.

Jaké možnosti lze využít na pobočkách Tipsport

Sázení na pobočkách si navzdory nástupu digitálních technologií stále udrželo svou oblibu. Proto se i Tipsport snaží dál investovat do neustálého rozvoje všech svých provozoven. Zároveň je cílem nabídnout klientům plnohodnotný zákaznický servis. Personál je proto důsledně proškolen. Proto se na zaměstnance Tipsportu nebojte ani obrátit s jakýmikoli dotazy. Nevíte třeba, jak vyplnit tiket? Ochotně vám poradí přímo na místě. Zároveň celý tým Tipsportu vždy zachovává vůči návštěvníkům profesionalitu a vstřícnost.

Přímo na jednotlivých pobočkách je možné uzavírat sportovní sázky. Uzavření sázek je dnes již pro hráče přívětivější, neboť Tipsport zrušil dřívější manipulační poplatek ve výši 10 % z každé sázky. To současně vedlo i k odstranění profi sázek, které byly od tohoto poplatku v dobách minulých jako jediné osvobozeny. Dále zde lze realizovat vklady a výběry.

Minimální vklad činí 5 Kč, a to stejně tak na pobočkách, ale i při sázení online. V rámci vkladů taktéž pochopitelně nikdy nemůžete jít do minusu, vždy musí zůstatek na vašem účtu zamýšlenou výši vkladu pokrýt. Vklady realizované na pobočce se na váš účet propíší ihned. Případně na pobočku můžete jít i za účelem ověření totožnosti při registraci herního účtu.

Jak sázet online

Jestliže se ve vašem městě žádná pobočka této sázkové kanceláře nenachází, jednoznačně nemusíte být zklamaní. Možnost sázet máte i přes internet.

Poněkud složitější může být pouze ověření účtu. Standardně je nutné kvůli tomuto úkonu na pobočku jít. Nicméně u vybraných bank umožňuje provozovatel rovněž jednoduché ověření online. Konkrétně se jedná o klienty těchto institucí:

  • Česká spořitelna
  • Air Bank
  • Moneta Money Bank
  • Equa Bank
  • ČSOB
  • Komerční banka

Absolvovat můžete samozřejmě i plnohodnotné založení účtu na pobočce, a to včetně vlastní registrace. V rámci zjednodušení celého procesu lze však doporučit spíše registraci online a na pobočce provést už pouze zmíněné ověření. Jakmile budete mít svůj účet ověřen, můžete zcela plnohodnotně sázet.

Navíc pak máte i možnost si prostřednictvím Tipsportu zahrát v online kasinu, které se jmenuje Vegas. To je zaměřeno především na špičkovou ruletu a automaty. Jak ovšem vyplývá z výše uvedených řádků, sázet v Česku již z důvodu platnosti nového loterijního zákona nelze anonymně. Jedná se o poměrně častý dotaz sázejících.

Toto opatření se proto může zdát jako příliš striktní, má nicméně své opodstatnění. Cílem skutečně je některým hráčům možnost přístupu k hraní omezit. Jde o rizikové skupiny osob, na něž by hraní mohlo mít negativní dopad, jak uvádí k tomuto tématu samotný Tipsport.

Jak probíhá výplata výher

Vaše výhry ze sázení, případně i z dalších her mají podobu zůstatku na herním účtu. Standardně se připisují po vyhodnocení sázek. To ale může být různě dlouhý časový úsek v závislosti na zadávaném množství výsledků, denní době, ale i možnosti jednoznačného ověření výsledku. Řádově by však nikdy tato lhůta neměla být delší než několik hodin.

Výhru v maximálním limitu 30 000 Kč si můžete v hotovosti vyzvednout přímo na vámi vybrané pobočce. Částka může být samozřejmě libovolná. Další možností pak je nechat si peníze zaslat bezhotovostním převodem na svůj bankovní účet.

Tipsport také na Slovensku

Své kamenné pobočky má značka Tipsport ve velmi hojném počtu rovněž na sousedním Slovensku. Na tamní trh tato společnost vstoupila již v roce 2006. Aktuálně je jednotlivých provozoven otevřeno již kolem 500 a jejich počet se neustále zvyšuje. Již nyní jsou tak zastoupeny prakticky v každém okrese Slovenské republiky.

V roce 2009 pak Tipsport využil i příležitost proniknout na východ od českých hranic taktéž s online sázením. Slovenské fanoušky může v tomto směru těšit především skutečnost, že ve srovnání s českým publikem nezůstávají nikterak ošizeni. V rámci internetového sázení získávají totožnou kurzovou nabídku i možnost živého sázení během sportovní události.

Tipsport rovněž na Slovensku převzal software internetové aplikace od svého českého protějšku. To bylo i důvodem, proč vstup na tento trh trval delší dobu, přestože legislativa země ho již formálně umožnila.

Pro slovenské čtenáře: Vše o sázkové kanceláři Tipsport a otevírací době nyní ve vašem jazyce: Otváracie hodiny spoločnosti Tipsport

Autor Sazejme