Betano v praxi: Příběhy a zkušenosti skutečných uživatelů

Sazejme
13 listopadu, 2023
324 Zobrazení
Betano v praxi: Příběhy a zkušenosti skutečných uživatelů

Značka Betano si získala značnou pozornost i na tuzemském trhu. Co si o ní napříč internetem myslí ti, kteří její služby skutečně vyzkoušeli?

Jak vypadají služby značky Betano:

Sázková kancelář Betano sází na velmi širokou sázkařskou základnu. Ta momentálně čítá více než 100 000 předzápasových trhů měsíčně a více než 30 sportů, které jsou dostupné každý měsíc. Zajímavá je především hodnota payoutu ve fotbale, která činí u nejvyšších lig více než 96 %.

Konkrétní zápasy jsou na trhu WDW nabízeny každý den s marží 0 %. Využít každý zájemce může na 120 možností sázení, včetně asijských handicapů a minutových sázek.

 

Live sázení

Betano nabízí také možnost sázet naživo. Živá sázková zóna Betano v této chvíli přináší přes 2 000 událostí během víkendů a celkovou výplatu 94 %. Marže ve fotbale je o něco nižší, a to 5 %. K dispozici je nyní více než 130 trhů. V basketbalu máte k dispozici více než 20 a v tenise dokonce více než 65 možností sázení, přičemž RTP je nižší než průměrná výplata sázkové kanceláře.

Přijímání sázek během live sázení je rychlé; sázky jsou přijímány v rozmezí 2-3 vteřin.

Casino

Co se týče kasina, také v tomto směru přináší Betano pro své hráče poměrně rozmanitou nabídku. Jejím těžištěm jsou online automaty. Těch má k dispozici v rámci samostatné sekce určené hráčům tato sázková kancelář už kolem 600.

V této kategorii tak najdeme celou řadu oblíbených titulů, jako je například Ace Ventura Pet Detective, Archer a Buffalo Blitz. Betano využívá software od renomovaných tvůrců, jako je například Playtech, Play’n GO, NetEnt nebo Evolution Gaming.

Stolní hry, které si na webu můžete užít, zahrnují Cashback Blackjack, Baccarat, Classic Roulette, Jacks or Better a Heads up Hold’em. Jejich výčet není tak obsáhlý, ale lze říci, že pokrývá všechny důležité kategorie.

Betano a reálné zkušenosti a hodnocení

Výše uvedená nabídka tak na pohled působí velmi zajímavě, co na sázkovou kancelář Betano však říkají reální hráči a sázkaři? Rozhovory s úspěsnými sázkaři najdete na Betano – rozhovory a tipy.

Uživatel Marek však příliš spokojen nebyl, uvádí doslovně:

„Limity 10kč na sázku a pak už mě nenechali vsadit vůbec,to vše po asi 5 dnech,kdy jsem byl v plusu 11000 kc totální výsměch ůspěsným sázkařům,no nic zaregistrovala se splubydlící přítelkyně a ejhle,po 3 sázkách šup limit 10kč….sledujou IP adresy tak bacha na to“

Obsáhlou negativní recenzi sepsal také Jan:

„Tato sázkovka je velké zklamání. Limitace přichází rychle po částech, do cca 300-400 sázek. Dokonce si nemůžete pořádně vsadit ani na early market velkých lig, Pustí vás za více, až je větší volume na asijských burzách a mohou si tak být více jistí, že trh již správně zformoval kurzy. Klasické nerovné podmínky pro hráče. Proherní hráč si může vsadit jak chce, ten, co poráží trh, tak má smůlu a ahoj.

Ne všichni jsou navíc tak kritičtí. Například hráč, který se podepsal pod identitou Philip Turner, ohledně Betana uvedl (komentář převeden do češtiny):

„Přihlásil jsem se, abych si mohl užít uvítací bonus, ale hry jsou tak vzrušující, že jsem zůstal.“

S tím souhlasí i další zahraniční uživatel, který se podepsal jako Johan Norris. Jeho slova bychom mohli česky shrnout takto:

„Líbí se mi bonus pro nové i stávající hráče. usnadňuje využití k vítězství.“ Mark Hall, další zahraniční sázkař, jehož komentář kvůli přístupnosti pro tuzemské uživatele překládáme, dává sázkové kanceláři námět pro zlepšení (poměrně často ostatně v recenzích již vzpomínaný: „Mám dojem, že dobíjení mého účtu bude lepší, pokud Betano bude přijímat krypto.“

Závěr aneb jak tedy přistoupit k hodnocení sázkových kanceláří?

Výše uvedené názory neznamenají, že sázkové kanceláře včetně společnosti Betano lze zatratit. Jen je důležité si uvědomit, že sázení nebo online hraní je stále pouze zábavou. Nemělo by být způsobem, jak vydělat peníze. Nikdy se taktéž nejedná o investování. Vytěžit významnější částky se skutečně podaří jen absolutnímu zlomku hráčů a sázkařů.

U sázení se tak vyhněte velkým očekáváním. Je potřeba sázet zodpovědně, a to pouze drobné sumy. Sázení lze spíše vnímat jako svého druhu spíše koníček, u kterého nebudete poměřovat finanční rentabilitu.

V případě, že si neumíte již s korekcí svého chování v tomto směru poradit, nastavte si příslušná sebeomezující opatření nebo se poraďte s odborníky na rizika v oblasti hazardu.

Autor Sazejme